open source web page creator

CHAOZZ! ALE UŽ!

Marie a Jana a spousta dalších lidí, kteří nechtěli být v sobotu sami doma, pouštět si televizi nebo řešit „ňákej nesmysl“, vyrazili v sobotu do Žluťáka. Chtěli bejt v pohodě. A měli z prdele kliku, že se rozhodli jít zrovna tam, protože tu byli na programu hiphopový bardi, respektive partička Chaozzu, která se rozhodla oprášit svoje hity, které sjížděli na CD tehdejší puberťáci už v roce 1996. Své „Ale už tour 2018“ začali kluci v pátek v Brně, po Pardubicích je v plánu ještě Plzeň, Ostrava, Košice, Banská Bystrica, Bratislava a Praha.

Fandové si nakonec museli nějakou dobu počkat, koncert začal až po půl 11, ale ať už za to mohl lidskej faktor nebo technika, stálo za to dát si o cigáro víc a počkat si, protože když už to Deph, Ba2s, Fugaz a Rusty konečně odpálili, vysázeli všechny svoje pecky napříč všemi 5 alby, které za aktivní roky (1995- 2002) Chaozzu vydali.

Policii během koncertu nikdo volat nemusel, lidi se chovali jako lidi a né jako z Planety Opic a nejhorší den v životě to rozhodně nebyl. Přes počáteční komplikace dobrej koncert s dobrým zvukem. Kluci pořád českej rap reprezentovat uměj, takže dík!

Nakonec snad už jen tip pro ty, kteří by se ještě chvíli chtěli svézt na vlně nostalgie- doporučuju Jam Chaozzu ve Snídani s Novou z roku 1996 :)


Report: andy


Sdílejte článek!

Kontakty
Email: happyseason@email.cz

Vít Hořeňovský
Tel.: + 420 774 285 220

Odkazy

www.ponorka-rc.cz

www.zlutak.cz

www.doli.wz.cz

www.divadlo29.cz