Mobirise responsive web design software

Co nás čeká v dubnu? 

Dámy a pánové, připravte si svoje peněženky, nalaďte se na koncertní náladu a pečlivě čtěte. V dubnu nás čeká pořádná nálož muziky. 

Pojďme se stručně podívat na to nejzajímavější. 

Hned první duben přinese nabídku vskutku zajímavou: Ve Žluťáku zahraje Vltava. Kromě toho, že jde o první koncert v rámci turné, můžeme očekávat i písně z nového alba. To je u této kapely vždy důvod ke zbystření smyslů, neboť nelze očekávat nic než ztělesněnou originalitu a spoustu zajímavých nápadů. V ABC klubu se pro změnu sejdou příznivci punku za účelem oslavy 15 let fungování Dukly Vozovny. A to ještě v Doli klubu hrají Na Rovinu, Pavel Den a Vombat Kruton a v Ponorce Red Guitars a Jet Beat. Pro začátek dost dobrý :)

8. dubna tu máme jazzovou parádu v podání Fehero Rocher v klubu Jazz Tangens. (Pokud jste četli náš článek o Alici ve Žluťáku, možná vám bude tahle parta povědomá. Doporučuje Dan Bárta.) A PSH ve Žluťáku taky bezesporu najdou své fanoušky. 

Hned následující den je tu další dvojkoncert. Superguitars ve Žluťáku! Dávejte dobrý pozor: Luboš Andršt, Joe Karafiát, Dani Robinson a Oskar Petr. Co dodat. A v Ponorce zahrají Stroy, pardubičtí Jesterland a The Compilation. 

Ani Divadlo 29 nezůstává pozadu. 13. dubna zde vystoupí dámy s violoncelly, aneb Tara Fuki. 

16. dubna potom ve Žluťáku ukáže Visací Zámek, jak mu buší srdce pro punk a 22. dubna v Divadle 29 zahrají Ty Syčáci s Petrem Vášou v čele. 

I Happy Season však nezůstává pozadu a také přispějeme svojí troškou do hudebního dění. 30. dubna můžete oslavit čarodějnice v Ponorce na HAPPY SPRING. Další z našich sezónních koncertů nabídne jediné vystoupení kapely Herbert Einstein v letošním roce! Dále vystoupí přeloučtí Dechitaki (nedávní účastníci semifinále Hudební ligy města Pardubic) a Honza. Ve stejný večer zahraje ve Žlutém Psu notorický známá kapela: Mňága a Žďorp. 

...asi tak. V žádném případě ale nejde o všechny koncerty, které tu proběhnou. Mrkněte taky na náš kalendář akcí. 

Tak se těšte s námi a potkáme se na koncertě. 


Martin Karas

SDÍLEJTE ČLÁNEK