Mobirise free web design software

Co nás čeká v březnu? Je na co se těšit. 

Únor se chýlí ke konci a to kromě blížícího se jara znamená další nálož hudby v Pardubicích. Kluby dolaďují poslední detaily programu a kapely určitě pilně cvičí, aby nás mohly obšťastnit produkcí na patřičné úrovni. Tak se pojďme podívat, kdo konkrétně nás bude obšťastňovat. 

První březnový pátek asi nebudou pardubičtí pracující lámat rekordy v produktivitě. Ve čtvrtek 3. března nás totiž čeká hned trojice akcí a nebudou to žádné malé koncertíky. Slovenští Horkýže Slíže - netřeba představovat - se chystají vystoupit v ABC klubu. Zájemci o jiný žánr mohou zajít do klubu Jazz Tangens na Vladimíra Mertu, případně na Marien do Doli klubu.

Za pozornost určitě stojí společný koncert Magnetik a The Atavist 5. března ve Žluťáku. Moimir Papalescu to ve svém klubu určitě bude chtít pořádně rozjet. 

10. března nabídne Ponorka zahraniční produkci. Zahrají američtí SIMEON SOUL CHARGER a vypadá to na hodně zajímavý zážitek. Mimochodem - na tuhle akci chystáme soutěž o vstupenky. 

18. a 19. března chystá úderný dvojkoncert Žluťák. V pátek se můžete těšit na Prago Union a v sobotu bude na témže pódiu slavit sedmdesátiny Jiří Kabeš, významná osobnost českého undergroundu a člen The Plastic People of the Universe. A právě PPU v omlazené verzi na akci vystoupí, což určitě stojí za pozornost.

A mohli bychom pokračovat, nudit se v březnu rozhodně nebudeme. Kompletní seznam akcí v Pardubicích najdete v našem kalendáři akcí, tak se mrkněte, ať vám nic neuteče. 


Martin Karas

SDÍLEJTE ČLÁNEK