open source website creator

Sleduj nás na Facebooku

Hráli před AC/DC a teď vystoupí v Tyršových sadech: Doctor Victor

Hlavním tahákem  na Happy Season stage v rámci Olympijského parku v Pardubicích bude v pátek 12. srpna bez pochyby kapela Doctor Victor. Tihle pánové toho, i přes nízký věk, stihli dokázat dost na to, aby si je coby předkapelu vybrali slavní AC/DC. Večer vystoupí také Fuzzy2102 a Memphis. 

Když před dvěma lety brali druhé místo na celosvětovém finále hudební soutěže GBOB v Thajsku, možná si říkali, že takhle silný zážitek dlouho nic nepřebije. Asi se shodneme, že letošní vystoupení před slavnými australany tento pomyslný souboj hravě vyhrálo. V Praze hráli pro desítky tisíc lidí. 

Samozřejmostí je skvěle zahraná muzika a celkově slibuje vystoupení kapely Doctor Victor živelnou rockovou šou se vším všudy. Na řadu přijdou ve 20:00.

Od 19:00 bude pódium patřit hradecké kapele Memphis. Na české hudební scéně se prosadila hity Sunshine (4.nejhranější skladba v českých rádiích), Give Me More a Spojení. 

Program na Happy Season stage zahájí od 18:00 Fuzzy2102; moderní indie popový písničkář z Litomyšle Richard Jan Müller. V září 2015 vydal své debut album Moonpop (Moonpop Records/IndiesMG), které se setkalo s příznivým ohlasem ( mimo jiné typ měsíce v časopise Rock & Pop) a v únoru 2016 EP Kafka na nábřeží. Koncertuje v tříčlenné sestavě jako kapela. 

Vstup na celou akci je zdarma!


Martin Karas

DOCTOR VICTOR

SDÍLEJTE ČLÁNEK