Mobirise website design software

Sleduj nás na Facebooku

Echo and Tito ve Žluťáku

Ve středu 25.5. ve Žluťáku vystoupilo duo Echo and Tito. Echo je Brazilka se zvučným hlasem a Tito hudebník, který experimentuje na poli elektronické hudby. Koncert, který byl uspořádán na poslední chvíli, očekávaně nepřitáhl davy. Na facebookové události bylo přihlášeno pouze 12 lidí a v sále bylo dohromady do třiceti diváků včetně neplatících. 

Kapela dorazila teprve v den koncertu do Česka, ze kterého pak vyjedou na štaci do Lipska, Budějovic, Prahy a pak Polska. 

Pro Pardubickou scénu se jednalo o neznámou elektronickou kapelu, ale pro těch pár diváků bylo určitě potěšením, že dorazili. Začali hrát přibližně o půl desáté a skončili kolem jedenácté. Koncert se skvěle rozjel a posluchače držel v pohybu po celou dobu. Energické zvolání zpěvačky, abychom zvedli ruce nahoru, jsme poslušně splnili, ale poloprázdný sál to bohužel energií, která v tomto gestu je při plném koncertě, to nemělo. 

Po koncertě jsme si ještě v malém hloučku povídali s Titem na zahrádce zavírajícího Žluťáka a postupně se rozcházeli svými směry. Myslím, že každý z koncertu odcházel spokojen jak diváci, tak hudebníci a jsem rád, že se ve Žluťáku pouští i do koncertů, které už od počátku vypadají, že lidé nepřijdou. Musíme doufat, že se časem publikum naučí objevovat pro nás neznámé, ale výborné kapely. 


Vojtěch Wisbauer


SDÍLEJTE ČLÁNEK