best web maker software

Sleduj nás na Facebooku

Pondělí 8.8. - Egelet, DayDreams, Alchymie

Podívejte se, na co se můžeme těšit dnes! Další den a další 3 kapely! A nezapomínejte HLASOVAT ;) 

Egelet

Kapela Egelet nám představí své ojedinělé podání tvorby Stinga, U2, Carlose Santany, ale i dalších velikánů světové hudební scény. 

Sama kapela své působení popisuje následovně: "Se vší pokorou a respektem chceme sdílet radost z hudby, jejímž autorem je uznávaná osobnost - pro jeho originální přístup k hudbě i k životu. Chceme, aby EGELET byla poctivá muzika a bude nám ctí, pokud se s Vámi v té harmonii potkáme."

Začínáme v 18:00.

www.egelet.com 

www.bandzone.cz/egelet 

DayDreams

Kapela, vzniknuvší náhodným seskupením mladých hudebníků z Hlinska a jeho různě vzdáleného okolí, hraje melodický pop-rock. Má za sebou již dvě sezóny, během nichž stihla více než 30 koncertů - mimo jiné mezi ně patřilo například vystoupení na Hradeckém Majálesu.

DayDreams mají s hudebními soutěžemi nemalou zkušenost. Úspěšní byli v soutěžích Škola Rocku nebo Skutečná liga. A díky úspěchu v soutěži Nová krev si zahráli právě na zmíněném Hradeckém Majálesu - na hlavním stage. 

Na svém kontě má kapela také dva videoklipy. Zkrátka pánové z DayDreams do toho pořádně šlapou. Dnes zahrají od 19:00! 

http://bandzone.cz/daydreams

Alchymie

Chlumecká post-folková kapela Alchymie poprvé vystoupila před publikem na sklonku roku 2013. Do té doby se kapela scházela pro dobrou náladu na lavičce v zámeckém parku. Tato čtyřčlenná parta od svého začátku hraje pouze vlastní tvorbu. 

Alchymisté z Chlumce zatím ze své dílny vyprodukovali jednu desku s názvem Proti proudu a na jejich webu si můžete pustit také videoklip k songu Divadlo.

Dnes se na ně můžeme těšit od 20:00. 

http://bandzone.cz/alchymie

http://www.alchymie-kapela.cz/

SDÍLEJTE ČLÁNEK