best free website maker

Sleduj nás na Facebooku

Fuzzy2102 má nový singl - „Pokoj plný mraků “

Poslechněte si nový Fuzzyho singl. 

Aktuální singl vznikal v létě 2016. Po debutovém albu Moonpop (září 2015, Moonpop Records/IndiesMG) a únorovém EP Kafka na nábřeží, se jedná o třetí vydaný nosič od indie-popového litomyšlského písničkáře Fuzzy2102. Z uvedených nahrávek se díky rádiím a koncertům do širšího povědomí dostaly především písně Nikola, Romeo s Julií a Kafka na nábřeží.

Autor charakterizuje titulní písničku singlu Pokoj plný mraků, jako pokus o veselý popsong o smutných věcech. Hudbu k titulní písni, aranž a produkci obstaral Fuzzy2102 jako obvykle sám, text napsal M.E.Müller (se kterým autor spolupracoval již na EP Kafka na nábřeží).
   
Druhá písnička singlu, The Sound of Silence, je chápána spíše jako zvláštní bonus a také trochu atypická písnička od Fuzzyho. Jednak je to dáno tím, že se nejedná o vlastní autorskou píseň, ale coververzi slavné písně Paula Simona z roku 1965 (proslavenou dvojicí Paul Simon & Art Garfunkel), jednak zde můžememe slyšet i dívčí vokál v podání Gabriely Věrtelářové a jednak je píseň samozřejmě v angličtině. 

O mix a mastering písní se postaral zkušený mistr zvuku Petr Slezák, stejně jako u předchozích nahrávek Fuzzyho. Design je od Davida Rambouska (Foma). Singl vychazí jak v klasickém Cd formátu, tak i elektronicky u Moonpop Records 27.9.2016.


Mimochodem, pokud chcete vidět Fuzzyho naživo, tak máte šanci už tuto sobotu 1.10. 2016 u Žlutého Psa. Zahraje společně s The Atavist a Citizen 37. 

SDÍLEJTE ČLÁNEK