drag and drop website builder

Vyprodaný Žluťák, aneb Gaia Mesiah je zpět!

Je zhruba to rok, co kapela Gaia Mesiah oznámila návrat, což potěšilo hromadu fanoušků. Přesně to se ukázalo v pátek 3. listopadu ve Žlutém psovi.

Otevření bran bylo nahlášeno na 19:00, ale pozorný personál pustil nedočkavce dovnitř už o pár minut dříve se slovy: „Přece vás tady nenecháme mrznout.“ Tito nedočkavci to vlastně vyřešili nejlépe, protože po půl osmé byla díky obrovskému zájmu u vstupu fronta až k vjezdové bráně Psa. 

I když měl koncert původně začít ve 20:00, nikoho asi nepřekvapí, že díky velkému zájmu a dlouhé frontě se čekalo, až se všichni dostanou dovnitř, aby jim nic neuteklo. O cca hodinku to všechno vypuklo.

Na pódiu se objevila celá parta a začala do davu sypat jeden hit za druhým a diváci nemuseli čekat, až je někdo rozehřeje a užívali si koncert od začátku do konce. I když Gaia Mesiah není jenom Marka Rybin, tak opět ukázala, že prostě je tváří, hlasem i showmanem kapely! Laťku nasadila vysoko, ale udržela ji celý koncert a nedělalo jí sebemenší problém ani přecházení do screamu nebo poctivého hrdelního zpěvu. Další klasikou je množství taneční energie na pódiu, kterou lidé znají i z působení Marky ve skupině Skyline. Na zbytek kapely se ale taky nesmí zapomenout, protože bez poctivého dobře šlapajícího základu to prostě nejde.

V průběhu večera zaznělo spousta hitů a dalších skladeb jako Ocean, Alpha Female, Blueberry Day a série přídavků zakončil San Pedro. Lidé i kapela se bavili od začátku do konce téhle strhující show.


Jan Dobiáš


Sdílejte článek!

Kontakty
Email: happyseason@email.cz

Vít Hořeňovský
Tel.: + 420 774 285 220

Odkazy

www.ponorka-rc.cz

www.zlutak.cz

www.doli.wz.cz

www.divadlo29.cz