open source web page builder

MC Gey ve Žluťáku v rámci Los Angeles tour s Maniakem

Pátek 27. října sliboval ve Žluťáku opravdu velké věci. MC Gey spojil síly s mladou krví BiggBossu Maniakem a vyrazili na turné. Jednou ze zastávek byl i Žlutý pes.

Večer začal pozvolna v deset hodin nástupem MC Pepíčka a Sexyho Sexe s jejich g-funk projektem Lowrider se šesti, kde se o produkci postaral Krudanze (ten stojí i za posledním albem MC Geye RλP-LIFE).

Úderem jedenácté přišel "domácí mazlíček" MC Gey. Kromě starších songů přišla řada i na spoustu věcí z alba RλP-LIFE. Kdo album (potažmo MC Geye) zná, určitě nepřekvapí, že prostor mezi jednotlivými songy vyplnil Gey vtipy o "tlustejch holkách" nebo improvizovanými rými ve stylu "řekni mi tvoje křestní jméno". Opravdová show, která někdy až smazávala hranici mezi hudebním vystoupením a stand-up comedy.

O půlnoci už byl na řadě Maniak. Bez jakékoli přestávky vtrhnul na podium s MC Geyem za pultem, který mu dělal DJ. Show plná energie a trapu, který dneska hip-hopu vládne - Maniakovo místo v Biggbossu rozhodně má logiku. Jeho crowdsurfing budiž důkazem, že to lidi bere.

Večer zakončili pardubáci z Polabiny Records - LecGdo & Brain & Karlos s DJ N-Sickle.


Sdílejte článek!

Kontakty
Email: happyseason@email.cz

Vít Hořeňovský
Tel.: + 420 774 285 220

Odkazy

www.ponorka-rc.cz

www.zlutak.cz

www.doli.wz.cz

www.divadlo29.cz