best mobile website builder

Sleduj nás na Facebooku

V sobotu do Ponorky!  Herberti hrají jediný letošní koncert na Happy Spring. 

30. 4., 19:00, RC Ponorka, 60 Kč

Na další z našich sezónních akcí, která vypukne už tuto sobotu v Ponorce, zahrají  hned 4 interpreti. Venkovní stage (ano, venkovní stage v Ponorce), grilování a hlavně jediný koncert kapely Herbert Einstein v roce 2016! 

Program, který začíná v 19:00, bude tentokrát rozdělen na dvě části. Jako první vystoupí v rámci venkovního programu Honza a následně Broken Povříslo. John Hayllor a Herbert Einstein zahrají potom už na prknech dobře známých všem místním hudebním fanouškům. 

Herbert Einstein není obyčejná kapela. Sami svou muziku definují jako alternative-dance music, což je spojení, se kterým se hned tak nesetkáte. Pokud tuto sobotu do Ponorky nezavítáte, připravíte se o zážitek vskutku nevšední, kapela totiž opravdu žádný jiný koncert v tomto roce neplánuje. 

Pokud jste ještě nezaznamenali kapelu John Hayllor, měli byste zbystřit. Zvláště, pokud jste fanoušky kvalitního blues. S tímto stylem totiž kapela slaví nemalý úspěch. Důkazem budiž fakt, že se probojovala až do finále Hudební ligy města Pardubic, kde se v květnu utká s dalšími hudebníky o prvenství v této tradiční soutěži. Nutno dodat, že Haylloři si finále zasloužili a v sobotu v Ponorce se tak můžeme těšit na prvotřídní blues. 

Dalším, kdo se představí, bude alternativní folkové duo Broken Povříslo. Jak sami pánové uvádějí: Frankie Broken a Honza Jarda Povříslo jsou dva svébytní umělci provozující spolu ještě svébytnější duo.

A taky zahraje Honza


Takže ve výsledku to vypadá na příjemné posezení venku na zahrádce a následně pořádný mejdan v klubu. Za 60 korun.

Nenechte si ujít HAPPY SPRING!


Martin Karas

SDÍLEJTE ČLÁNEK