free website builder app

Sleduj nás na Facebooku

Nabitý lineup pro dobrou věc. Tata Bojs, Portless, Márdi a další zahrají na benefičním koncertu pro nemocného Nicolase.

V úterý 27.9. se v pardubickém ABC Klubu uskuteční benefiční večer, jehož cílem je vybrání finančních prostředků na rehabilitace pro Nicolase Novotného, který byl vlivem zákeřné nemoci upoután na invalidní vozík. Pro dobrou věc zde zahrají Tata Bojs, Portless, Márdi z Vypsané Fixy, DJ KATO/Prago Union a pardubičtí Sabrage.


Tata Bojs, Portless, Prago Union, Michal Mareda, Sabrage. Ti všichni se vzdali nároku na honorář a v úterý přijedou do ABC Klubu v Pardubicích. Jejich cíl však nebude „pouze“ roztancovat ábécéčko, nýbrž vybrat peníze na velmi nákladnou léčbu Nicolase Novotného, který je od října minulého roku upoután na invalidní vozík. Celý Nicolasův příběh si můžete přečíst ZDE.

Tata Bojs není třeba představovat. Pražská kapela hrající neuvěřitelných 28 let kvalitní alternativní rock, mající za sebou 9 alb, 2 DVD, knihu, a 5 hudebních ocenění Anděl. Jejich nejnovější počin z minulého roku s názvem A/B brouzdá v popových vodách.

Portless, kapela vzniklá po rozpadu Support Lesbiens v roce 2012 je stálice českých festivalů a hudebních akcí. Benefice jim není cizí, v roce 2014 věnovali turné organizaci UNICEF.

Prago Union je pražská hip-hopová skupina, která letos vystoupí se svým letošním albem s názvem Smrt žije. 

Michal Mareda, alias Márdi. Není co dodat, pro fanoušky Vypsané Fixy nutnost dorazit.

Sabrage jsou pardubickému publiku též dobře známí. V dubnu letošního roku oslavili 5 let své existence, kterou oslavili deskou s názvem Sbírka motýlů. 

Oficiální facebookovou událost najdete ZDE.

Přijďte se podívat, a přispějte na dobrou věc! 


Radek Buldra

SDÍLEJTE ČLÁNEK