how to create your own website

Festival MLÝNY Open air 

Poslední červencový pátek se areál Gočárových Automatických mlýnů promění ve festivalovou zónu. Na venkovní stagi se můžete těšit na velká jména domácí hudební scény, ve vnitřních prostorách pak na výstavu obrazů pardubické malířky a umělkyně Veroniky Tucoglidisové.


MYDY RABYCAD

Kapela, která vznikla teprve v létě roku 2012 je už dnes největší tuzemskou electroswingovou kapelou. Za sebou mají hraní na takových festivalech, jako je Sziget nebo věhlasné Glastonbury. A mimochodem, před červencovou návštěvou Pardubic je kapela na turné po Severní Americe, tak jim přejme hodně nových fanoušků a šťastný návrat domů. Těšíme se!


minus123minut

Po sedmileté odmlce se kapela okolo frontmana a pardubického rodáka Zdeňka Bíny vrací na scénu. Loňské comeback tour, které začlo na festivalu Votvírák, pokračovalo v klubech po celé České republice. Neotřelé kombinace jazzu, funky, rocku a dalších stylů dělá z "minut" ojedinělý úkaz na české hudební scéně.


TiNG (USA/CZ/MEX)

Frontmanem téhle mezinárodní bandy je zpěvák a multi-instrumentalista MC Turner /USA/, který po několika letech strávených na cestách po světě (Jamajka, Island, Francie) zakotvil v České Republice. Na konci července celý TiNG zakotví v mlýnech, kde předvede svojí pestrou směsici reggae, dnb, ska, swingu a dalších stylů, který sami nazývají "Praggamuffin".


Donrvetr

Pardubická stálice. Krychlič žije! 


Limited Edition

Punk-rock z Holic. Kluci celou akci odstartují už v 17:30.

Kontakty
Email: happyseason@email.cz

Vít Hořeňovský
Tel.: + 420 774 285 220

Odkazy

www.ponorka-rc.cz

www.zlutak.cz

www.doli.wz.cz

www.divadlo29.cz