Mobirise responsive web design framework

Wonkáči a Povříslo zahráli ve Dvacetdevítce

Místo kavárenského tlachání u stolků byla sobotní večer slyšet v Klubu 29 živá hudba. 

Patřil totiž dvěma pardubickým kapelám – jako první zahrálo akustické folkové duo Broken povříslo, které kromě toho, že hrálo, také oznámilo, že se zúčastní Porty. Budeme tedy zvědaví, jak to s nimi na té Portě dopadne. Kluci měli klasický plejlist, zazněly např. písně Heyduk, Nechci ven nebo Sierra Leone. 

Poté, co Povříselníci dohráli, patřilo už skrovné jeviště v klubu tahounům večera, totiž Mostu Wonky. Petr Bína, Ondra Stieber a Kuba Štrba odehráli svůj koncert s patřičným nasazením a virtuozitou, na kterou jsme u této trojky ostatně zvyklí. Zejména, když se „Wonkáči“ rozvášnili a natáhli pasáž písničky s kytarovým sólem, kterou pepřil bubeník Kuba Štrba pořádným řezáním do své skromné soupravy, o pořádnou dávku hudební energii bylo postaráno. Most Wonky zahrál i písně Dunaj a Elektrická, které jsou zvěčněny v rámci živých Happy Sessions.

Příjemně zaplněný Klub 29 byl svědkem povedené hudební akce. Tím se jistě stane i v pátek 12. února, kdy v něm zahrají pardubičtí The Partisan a vrchlabští CémurŠámur.


Jarosav PraislerSDÍLEJTE ČLÁNEK