easy website maker

Sleduj nás na Facebooku

Happy Season stage - Pondělí 15.8.
Náměsíčný Pierot, The Awful Mondays, Vypuštěné Koupaliště

18:00 - Náměsíčný Pierot

Rocková kapela z Hradce Králové fungující od roku 2014, hrající vlastní tvorbu a čerpající inspiraci ze všeho dobrého, co rocková muzika v posledních cca šedesáti letech nabídla. Nejvíce znatelný je vliv 60. a 70. let.

O autorství hudby se dělí Petr Maťátko a Ondra Moravec. Není problém poznat, kdo co složil, každý si zpívá své věci. Co se týče textů, tak Petr Maťátko hlavně zhudebňuje poezii (Jiří Orten, Václav Hrabě, Pavel Šrut, Guillaume Apollinaire....), Ondra Moravec má texty od Jiřího Jirce a oběma dal k dispozici pár textů také básník Milan Princ (textař Romana Dragouna, skupiny Primator Dittrich atd,…)

http://bandzone.cz/namesicnypierot

19:00 - The Awful Mondays

...jsou čtyři kluci z Pardubic, kteří hrají garage rock, milují hudbu a chtějí něco pořádného vytvořit. Za sebou mají teprve pár koncertů, ale hromada dalších je určitě čeká. 

Zahrají převážně hudbu převzatou (Greenday, The White Stripes,...), ale i něco z vlastní tvorby. 

FB The Awful Mondays

20:00 - Vypuštěné Koupaliště

Kapela Vypuštěné koupaliště je mladá pop-rock-punková kapela ze Sezemic, na svém kontě má přes 200 odehraných koncertů, dvě studiové alba a na svoje poměry velice úspěšné videoklipy. 

Kapela je stále mladá! Věkový průměr kapely činí 21,5let. Kapela se skládá ze 4 členů z čehož jsou 3hráči stále studenti Vysokých škol.

Tuto kapelu si vzali na své tour například kapely jako jsou Zakázaný ovoce - Ukradený ovoce, Zoči voči, nebo jste je mohli spatřit na Hradeckém Majalesu.

http://bandzone.cz/vypustenekoupaliste


SDÍLEJTE ČLÁNEK