offline web page creator download

Sleduj nás na Facebooku

Poslední den na Happy Season stage! No Strings Orchestra, In Vino Musica, Online Session

20. 8. - 18:00, Tyršovy sady, Happy Season stage, OP Pardubice

Čtrnáct dní muziky na Happy Season stage dnes zakončíme. A zakončíme ho ve stylu jazzu a funky. Během večera taky předáme ceny vítězům naší soutěže kapel. 

No Strings Orchestra je pardubický dechový orchestr, který je složený ze studentů ZUŠ Havlíčkova. Vzhledem k tomu, že nedávno nazkoušeli nový repertoár, máme se rozhodně na co těšit. 

Přestože kapela In Vino Musica, tedy I.V.M., hraje teprve dva roky, neznamená to, že by její členové neměli dlouholeté zkušenosti nasbírané z jiných seskupení napříč hudebními žánry. Kapela poskládaná z protřelých muzikantů převážně z jižní Moravy čerpá inspiraci z funku, blues, R'n'B i dalších stylů. Nedávno taky vydali nový klip Neprobírám. Tak si je nenechte ujít od 19:00. 

A celý program na HS stage zakončí Online Session. Vynikající funk-jazzová záležitost z Hradce. Band, který vznikl v roce 2008 okolo kapelníka Jana Doležala, vás možná překvapí svým nízkým věkovým průměrem. Ale nenechte se zmást, tahle kapela už toho má za sebou dost. Na jejich první desce jim mimo jiné hostoval Laco Deczi. Hlavně jde ale o parádní muziku. Vystoupí krátce po osmé hodině!SDÍLEJTE ČLÁNEK