free mobile website builder

Sleduj nás na FacebookuHappy Season se zapojí do dění v rámci Olympijského parku. Navštivte HAPPY SEASON STAGE!

S radostí jsme uvítali příležitost být s Happy Season součástí Olympijského parku v Pardubicích. Akce to totiž bude nemalá. Vlastně bychom mohli říct, že bude na místní poměry obří. No a skvělou zprávou pro příznivce kultury je, že se na ní v žádném případě nezapomnělo. 

Kromě spousty možností sportovního vyžití bude v Pardubicích po dobu trvání Olympiády taky řada koncertů a divadelních představení. No a největší nálož živé hudby proběhne právě na Happy Season stage. 

Ten bude umístěn na kraji Tyršových sadů poblíž ulice U Stadionu. Od 7. do 21. srpna zde každý den vystoupí 3 kapely. Aby se to nepletlo, tak začínáme vždy v 18:00 a končíme ve 21:00. Konkrétní line-up najdete ZDE

Co se týká programu, tak ho můžeme rozdělit na dvě části. Vždy od neděle do čtvrtka budou vystoupení kapel také součástí hudební soutěže. Všechny kapely, které v těchto dnech vystoupí tak budete moct podpořit svým hlasem v online hlasování. Na vítěze soutěže čeká 5 dní zdarma v nahrávacím studiu AB Records. Dalším dvěma umístěným na pomyslné bedně potom nahrajeme promo video ve formě živého session. Na ukázku takových session se můžete podívat ZDE. Hlasování vypukne současně se zahájením programu na HS stage. 

Pátky a soboty budou nesoutěžní. Ovšem program bude stát rozhodně za to. Za pozornost stojí například vystoupení kapely Doctor Victor, která nedávno předskakovala slavným AC/DC nebo nový projekt Průvan v hlavě, na kterém se podílí Monika Načeva, Karaoke Tundra a DJ Five. Půjde teprve o druhé vystoupení tohoto projektu. 

Zajímavé muziky ale bude spousta a o každém vystupujícím vám dáme vědět něco bližšího. Můžete se taky těšit na fotoreporty a rozhovory s vystupujícími.

Tak sledujte náš web a uvidíme se u Happy Season stage!


                                                                  Martin Karas

SDÍLEJTE ČLÁNEK