best website authoring software

Sleduj nás na Facebooku

Poslední červnový večer se bude slavit v Ponorce - Open Vacation

30. června, 18:30, RC Ponorka 

Zahájení prázdnin, či chcete-li zakončení školního roku, to si bez debat zaslouží oslavu. V Pardubicích se této příležitosti chopil Lumír Sokol v Ponorce. Na akci Open Vacation jsou pozvaní Citizen 37, Exit Z7 a The Awful Mondays. 

The Awful Mondays jsou mladí nadějní muzikanti, kteří teprve nedávno slavili svůj první koncert. A taky první ztracenou a znovunalezenou kytaru (O tom si můžte přečíst zde v rozhovoru s kapelou). Kapela zatím hraje hlavně věci od Green Day, ale v plánu jsou i vlastní skladby, tak uvidíme - třeba se dočkáme tvůrčí premiéry. 

Ani druhá parta, tedy Exit Z7, není na světě příliš dlouho. Čtyřčlenná, genderově vyrovnaná kapela už má za sebou ale přeci jen o pár koncertů víc a těšit se můžeme na jejich vlastní songy.  Rozhovor jsme s nimi stihli taky, tak se mrkněte, na co se můžete těšit

Vymykají se tak hlavně indie-rockoví Citizen 37 z České Třebové. Kapela protřelá a zkušená, která má už něco za sebou. Třeba desku Unhappy Destinies Of The Room Stars, nebo parádní animovaný klip k písni Guiding Star. 

Vstup je příjemných 60, potažmo 70 Kč v závislosti na tom, v kolik dorazíte. Takže doražte včas, desetikoruna se hodí vždycky a v Ponorce je fotbálek ;) 

SDÍLEJTE ČLÁNEK