best web design software

Sleduj nás na Facebooku

Prago Union a Champion Sound naposledy v Pardubicích na Blackout vol. 6 v Hobé Music Hall

22. října, Music Hall Hobé, 220/250 Kč

V sobotu 22. října proběhne ve spolupráci s pardubickým klubem Hobé Music Hall hudební akce s názvem Blackout. Pro Pardubice je to také naposledy, kdy je možné vidět a slyšet společné vystoupení české hip hopové legendy Prago Union a hudebního ansámblu Champion Sound, kteří oznámili, že letos ukončí spolupráci. Jak uvádí kapela Prago Union na svých stránkách, definitivně poslední společný koncert bude možné poslechnout v Praze v Lucerna Music Baru.

Na šestém Blackoutu v Pardubicích jako první vystoupí liberecká parta Zpoza Rýmu, po nich nastoupí hradecká rap nu-metalová banda Phatlip, která představí tvorbu ze svého nového alba A WONNO FAK YO. Závěr večera bude patřit právě Prago Union a Champion Sound. Diváci se mohou těšit jak na staré hity, tak i na písně z nového alba s názvem Smrt Žije.

„Každý rok se lidem snažíme nabídnout zajímavou hudební produkci a máme radost, že se nám letos podařilo domluvit Prago Union s Champion Sound. Zvlášť když oznámili, že od nového roku se jejich cesty rozcházejí a poslední šance slyšet je na východě Čech, je právě 22. října v Hobé.“ uvádí jeden z pořadatelů Miroslav Verner. 
Pokud nechcete přijít o poslední šanci vidět Prago Union a Champion Sound v Pardubicích, sledujte novinky na facebookové události a nezapomeňte přijít v sobotu 22. října do Hobé Music Hall. Přihlášením na událost lze také získat zvýhodněné vstupné.

SDÍLEJTE ČLÁNEK