best website builder software

Sleduj nás na Facebooku

Pátek 19.8. na HS stage: Donrvetr, Věc Makropulos a Průvan v hlavě (Monika Načeva a DJ Five)

19. 8. - 18:00, Tyršovy sady, Happy Season stage, OP Pardubice

Zbrusu nový projekt představí v Pardubicích Monika Načeva a DJ Five (Nakonec se oproti plánům neúčastní další člen Karaoke Tundra). Večer zahájí pardubičtí Donrvetr a Věc Makropulos. 

Průvan v hlavě je nový elektronický projekt zpěvačky Moniky Načevy a producenta Karaoke Tundry za doprovodu DJe Five s texty básní skvělé české básnířky Sylvy Fischerové. 

Letos v dubnu zazněly 3 jejich společné písně v exklusivní předpremiéře na otvíračcce studia Radia Wave. Postupně program rozšiřují a před oficiální premiérou kompletního programu na konci letošního roku představují svou tvorbu na letních festivalech po celé ČR. 

Věc Makropulos je už nejen u pardubických fanoušků známá firma. Ale kdyby  přeci jenom někdo dosud neměl tu čest, tak si může udělat představu ZDE. Popřípadě si přečtěte, co o sobě říká sama kapela: 

"Kapela je složená ze skupiny grázlů a vejlupků, které už nebavilo nakopávat ostatním zadky jen ve svých ulicích. Proto se rozhodli rozkopávat celý svět hlavně o víkendech a naopak v týdnu pomáhat babičkám, dědečkům, maminkám a tatínkům. To vše jim však na přísnosti rozhodně neubírá. Je to banda magorů co do vína si lejou kolu."

Večer zahájí Donrvetr.  K nim patří neodmyslitelně příčná flétna a saxofon. A v 18:00 publikum určitě pořádně rozhýbou. Poslechněte si jejich poslední singl ZDE

SDÍLEJTE ČLÁNEK