drag and drop site maker

První koncert kapely, jež je (zatím) bez názvu

Pokud máte rádi překvapení a dobrou muziku, rozhodně byste neměli zavítat v pátek večer nikam jinam než do Divadla 29. Na prknech tohoto kulturního stánku se totiž objeví kapela, která si odbude koncertní premiéru. Trojice ve složení Luňák–Valdman–Šafka navíc ještě nezveřejnila jméno svého společného projektu, rouška tajemství má být strhnuta během koncertu, při němž bychom se název bendu měli dozvědět. 

Kapela, říkejme ji zatím třeba TS (Tajemné seskupení), avizuje, že půjde o zcela něco jiného, než členové TS vytvářeli se svými dalšími hudebními projekty. Jasné je zatím pouze jen to, že TS hrají už třetím rokem, na pódium se ovšem ještě nedostali (až na jednu malou výjimku, na kterou se hudebníkům daří neupozorňovat). Po více než dva roky byli zavřeni ve zkušebně, kde dřeli na svůj první koncert, jenž se neúprosně blíží. Dá se předpokládat, že to mají tito zkušení a protřelí hudebníci nazkoušené na jedničku s třemi hveždičkami.

Co vytvoří Pepa Luňák (známý z působení v Matthew's Workshop nebo Kalkata Bandu) na kytaru s rytmikou, tvořenou basákem Jirkou Valdmanem (např. MLASK!) a šikovným bubeníkem Vaškem „Karlem“ Šafkou, známým např. ze Špičkové kultury či Gorale originale Pardubiciensis? Nechme se překvapit. I tím, jaké jméno si zvolili. Začátek je o půl deváté, vstupenky stojí lidových 60 Kč. 


Jaroslav Praisler

SDÍLEJTE ČLÁNEK