easy website creator

Sleduj nás na Facebooku

Řezník a Sodoma Gomora

Přijďte se zasmát, bát, pohoršit a zhnusit do Žluťáku.

V pátek 29. dubna od 20:00 tam totiž vystoupí kontroverzní rapper a kreslíř vtipů Řezník, alias Marty, alias M.Engele, a to jak samostatně, tak ve svém projektu Sodoma Gomora s rapperem De Sadem.

Řezník

Vlastním jménem Martin Pohl má na kontě za 12 let už 11 sólových desek. Jeho tvorba je přinejmenším rozporuplná a pokud člověk neholduje hodně černému a drsnému humoru, tak jej nejspíše urazí až zhnusí. Příkaldem budiž již názvy skladeb jako Měl by ses zabít, Ta holka v mým sklepě, S bolestí Vyrvu Ti Kosti, Mrdka všechny pocáká, nebo zabte tu Píču! Určitě mluví samy za sebe.

Řezník dokonce stanul v roce 2011 před soudem za track Konečné řešení, ale soud jej i s rappery Hrobkou a Pitvou osvobodil.

V roce 2013 byl vyloučen ze slavíka, kde původně vyhrál v kategorii hvězda internetu. Odůvodněním bylo, že jeho texty propagují násilí a jsou protiprávní.

Za Řezníka se postavili odstoupením ze soutěže např. Matěj Ruppert (Monkey Business) a Tomáš Klus.


Sodoma Gomora

Řezník spolu s De Sadem dali dohromady projekt Sodoma Gomora a vydali už 4 desky. Stylem jsou velice podobné Řezníkově sólové tvorbě. To je opět lehce rozeznatelné z názvu skladeb jako Hovnama zalitý, Zasraný Vánoce, Udupu tvý dítě! nebo Mrdal jsem Pergnerku.


Pokud jste si jisti, že to nezvládnete, nikdo vás nenutí. Pokud ale ne, určitě přijďte. Bude silný zážitek.


Jan DobiášSDÍLEJTE ČLÁNEK