build free website

Simeon Soul Charger ve čtvrtek v Ponorce. Označení New Woodstock Generation dává smysl. 

10.3. 21:00 - RC Ponorka - 159 Kč

Američtí Simeon Soul Charger zahrají v rámci evropského turné tento čtvrtek v Ponorce. Po zhlédnutí přiloženého videa (nebo jakéhokoli jiného) pochopíte, proč se označují za New Woodstock Generation. Jsou to hipíci, kteří svojí poněkud psychadelickou hudbu podávají tu a tam tvrdším způsobem, ale pořád zůstávají věrní nekonvenčnímu stylu vystupování, se kterým by v dobách slavného festivalu hravě zapadli mezi tehdy úspěšné muzikanty.

Tenhle koncert určitě stojí za pozornost - pánové jsou profíci a kromě šou, která k takové kapele patří, je možné se těšit i na kvalitní muzikantské umění.

Pokud vás Simeon Soul Charger zaujali, tak čtěte pozorně! Koncert v Ponorce si totiž chtějí zvěčnit v podobě audiovisuálního záznamu (prostě videa). A ačkoli avizované vstupné činí 159 Kč, je tu možnost dostat se na koncert podstatně levněji. Stačí se ozvat majiteli klubu Lumíru Sokolovi na e-mail falcon.prod@seznam.cz s informací, že se hodláte natáčení zúčastnit a vyčkat instrukcí. Cena vstupenky se tak pro vás smrskne na pěkných 30 Kč. Takže pokud chcete být zvěčněni na videu americké hippie kapely a trochu ušetřit, tak neváhejte ;)


Martin Karas
SDÍLEJTE ČLÁNEK