best web maker software

Sleduj nás na Facebooku

Happy Season stage - Úterý 9.8.
Sklepní Rada, Na Rovinu!, Dechitaki

Dnes to bude tak trochu punk. A tak trochu rock. Jsou tu další 3 kapely, které si určitě nenechte ujít a taky nezapomeňte, že hlasování o vítěze naší soutěže je v plném proudu. Podpořte svého favorita ZDE

18:00 - Sklepní Rada

Na řadu přijdou syrové kytary a pořádný punk-rock Kapela Sklepní Rada vznikla už v roce 2007 v Mostku a po několika personálních obměnách se usadila do současné podoby v roce 2014. 

Pánové nedávno vypustili do světa dva sinlgy, které doplnily před rokem vydané album s názvem "Kdo by na nás byl zvědavej". 

No tak my zvědaví určitě jsme. 

http://bandzone.cz/sklepnirada

19:00 - Na Rovinu!

Další kapela, ale velmi podobná disciplína. Pardubičtí pankáči Na Rovinu svůj styl definují jako punk´n´roll. 

Už od roku 2008 vystupuje kapela po celé republice, pořádá i vlastní akce a vystupovala s kapelami jako Pipes and Pints, Leniwiec, Zočí Vočí, nebo třeba Harlej.

Místní by mohli Na Rovinu znát také ze soutěže Hudební Liga města Pardubice, ve které se dvakrát dokázali probojovat až do finále. 

http://bandzone.cz/narovinu

20:00 - Dechitaki

Přeloučtí Dechitaki (čteme Dečitaki) v tento večer žánrově přeci jenom trochu odbočí. Zaškatulkovat jejich muziku není tak úplně snadné - prozatím řekněme, že jde o rock s dechy s příměsí dalších žánrů.

Zvuk kapely je typický kytarami bez užití výrazných multiefektů, dechovými party a střídáním žánrů i v rámci jedné skladby. Texty jsou v češtině, angličtině a španělštině, často záměrně poměrně minimalistické.

I Dechitaki si letos už zasoutěžili. A to úspěšně. V soutěži Poličský skřivan se umístili první! 

A mimochodem - když mluvíme o přeloučské kapele, tak v případě Dechitaki to znamená, že všichni členové této početné kapely studovali na místní ZUŠ. Takže se můžeme těšit na pravou Přeloučskou školu!

http://bandzone.cz/dechitaki

SDÍLEJTE ČLÁNEK