best web site creator

SOUTĚŽ: Vyhrajte dva lístky na Vltavu ve Žluťáku. 

1. dubna, Žlutý Pes

Na apríla zahraje ve Žlutáku Vltava. Informaci, která by sama o sobě stačila ke zmobilizování řady věrných fanoušků této kapely, je nutné doplnit o fakt, že jde o první koncert v rámci turné k vydání nové desky. Navíc se bude slavit 30 let od založení kapely. Najdeme zkrátka spoustu důvodů, proč na tuto událost zaměřit pozornost o něco více než na "běžný vltavský koncert". 

Pokud patříte mezi skalní fanoušky a už teď víte, že na této akci prostě chybět nesmíte, zbystřete smysly. Připravili jsme pro vás soutěž o dva lístky!

Po zralé úvaze jsme se rozhodli, že vás nebudeme hnát do náruče googlu soutěžními otázkami na oblíbené jídlo Roberta Nebřenského apod. Namísto toho umístíme odkaz na tento článek na náš facebook a pokud stojíte o vstup zdarma, napište do komentáře pod něj dvě věci: 

1. Svou oblíbenou píseň od kapely Vltava. To nemusí být snadná volba. Těšíme se na odpovědi. (Třeba vám pomůže i přiložené video, ale samozřejmě nechceme napovídat.)

2. První moment, kdy jste kapelu Vltava zaregistrovali. Také zapeklitá otázka. Zalovte v paměti a určitě tam nějakou vzpomínku vylovíte. Počtení to bude určitě zajímavé ;)

Ze všech přispěvatelů potom vylosujeme jednoho šťastlivce, který vyhraje oba lístky!

Tak hodně štěstí.


Martin Karas

SDÍLEJTE ČLÁNEK