Mobirise website builder

Nadupaný program v Ponorce. STROY, Jesterland a The Complication zahrají už tuto sobotu. 

9. 4. - 20:00 - RC Ponorka - 100 Kč
V sobotu 9. dubna se v Pardubicích poprvé představí grunge-alternativní band Stroy se svou deskou "Adam Reborn" a nejnovějším EP "Like it or not". Společně s headlinery večera vystoupí pardubičtí Jesterland a The Complication z Jablonného nad Orlicí. 

STROY
Přesně rok po vydání debutu "Adam Reborn" přichází kapela STROY s novým EP s názvem "Like it or not". Už samotný fakt, že nahrávka vznikala v Los Angeles dokazuje, že STROY není jednorázovým projektem uznávaných českých muzikantů, ale že jde o regulérní kapelu s nemalými ambicemi. Některé hudební servery zařadily desku Adam Reborn mezi nejlepší česká alba roku 2015, klip na skladbu Adam Reborn mezi nejlepší videoklipy roku a kapelu STROY jako objev roku. Po letošním úspěchu na mezinárodní soutěži GBOB v norském Oslu, kde STROY skončili mezi kapelami z celého světa třetí, se skupina přesunula do nahrávacího studia 11AD v Los Angeles, aby natočila několik skladeb s producentem Alainem Johannesem (Soundgarden, Queens of the Stone Age, Chris Cornell, Eleven, ...) Během jednoho týdne složili a natočili čtyři skladby, ve kterých konečně představují svůj opravdový a syrový sound.

JESTERLAND
Jesterland je formace, kterou dobře známe z našich Happy Sessions. Pardubická alternative-rocková kapela vycházející hlavně ze scény 90. let s důrazem na silnou melodiku. Na podiích se kapela pohybuje dva roky. V současné době připravuje nové EP, které by mělo vyjít na jaře 2016. 

THE COMPLICATION
Čtveřice podivínů z různých koutů východních Čech vám dokáže, že rock 'n' rollu ještě zdaleka neodzvonilo. Muzika založená na hlasité kytaře, hutné base a dynamických bicích, ve které, i přes všechny ty potrhané struny a rozlámané paličky, najdete chytlavé melodické linky a výrazné refrény využívajících hlasů všech členů kapely. V roce 2014 jim vyšla debutová deska U, ovšem už v březnu 2015 se objevuje úplně nový singl ONE.SIXTY.SEVEN, který je předzvěstí nového materiálu a nového alba.

SDÍLEJTE ČLÁNEK