how to make your own website

Sleduj nás na Facebooku

Pogo se nekonalo. Thom Artway a jeho pohodová atmosféra ve Žluťáku

Středa večer není ideální čas na punkové koncerty. Proto se ve Žlutém Psu odehrál koncert mladého písničkáře Thoma Artwaye, který svým akustickým sólovým vystoupení navodil klidnou a pohodovou, takřka komorní atmosféru.

V pardubickém Žluťáku ve středu večer vystoupil písničkář, který už stihl vydat desku, natočit soundtrack, a stát se objevem roku v anketě Žebřík 2015. Thom Artway, světaznalý mladík má za sebou svůj první koncert v Pardubicích. Ač normálně hraje doprovázen kapelou, rozhodl se, že toto vystoupení pojme netradičně, a publiku se představil sám se svoji kytarou. A koncert se parádně vydařil.

Publikum se skládalo převážně z mladých dam, patrně slečen, které Thom dokázal hravě zaujmout, až se podlamovala kolena. Zazněly jak známé písně z alba Still Standing in the Unknown, tak i písně dosud nevydané. Zjevně největší úspěch sklidil song s názvem I Have No Inspiration, který vstoupil do podvědomí lidí s reklamou na ČSOB. Dále zazněly i písničky zahraničních interpretů, jmenovat můžeme například anglického zpěváka Eda Sheerana. 

Tento koncert byl netradiční i tím, že byl odehrán na „zkráceném pódiu“, hlediště tedy tvořil jen prostor před barem. Většina lidí seděla, či postávala u baru, což navozovalo dojem komorní atmosféry, vhodné k večernímu posezení u sklenky vína. A přesně to byl účel, který Thom Artway dokonale splnil. 


Radek BuldraSDÍLEJTE ČLÁNEK