open source website creator

Sleduj nás na Facebooku

V centru Pardubic se rodí nový „hudební klub“

V baru Bushman na Pernštýnském náměstí si pro všechny hudební fanoušky připravili novinku. Pravidelné sobotní večery s živou hudbou! Inspirací pro tento počin jsou zážitky z barů v jiných evropských městech, neboť spojení muziky a pohodového posezení u dobrého pití vždy funguje. 

„V našem baru máme všichni rádi dobrou muziku, proto jsme si řekli, že ji našim hostům dopřejeme naživo. A jelikož máme rádi i Pardubice, tak chceme podpořit místní hudební scénu. Prozatím jsme na sobotní koncerty pozvali 5 talentovaných hudebníků, vystoupení dalších právě domlouváme. Věříme, že si z hudebních večerů odnesou všichni příjemné zážitky,“ přibližuje Petr Radosta, provozovatel baru Bushman.

První koncerty si v Bushmanu odzkoušeli už v prosinci minulého roku. Vystoupila zde například pardubická písničkářka Petra Pohanková. „Koncert v Bushi byl super zážitek. Díky atmosféře a kontaktu s lidmi jsem nakonec hrála asi od devíti večer do půl druhé ráno. Ke konci vystoupení už společně se mnou zpíval celý bar, krása,“ podělila se o zážitky Petra Pohanková.

První vystoupení Sobotní Bushman Live série proběhne tento víkend, 14. ledna. Svůj poetický folkrap předvede Kuba Štrba, kterého znáte z působení v kapelách Věc Makropulos, Most Wonky, nebo z již zaniklých Skandaal Music Ensemble. 

Myšlenka rozhodně chvályhodná, tak neváhejte a vyražte na muziku!

SDÍLEJTE ČLÁNEK