open source website builder

Sleduj nás na Facebooku

Happy Season stage - Čtvrtek 11.8.
Wonderground, Dragon´s Brew, Jesterland

18:00 - Wonderground

Netradiční, ale o to zajímavější je složení kapely (dua) Wonderground. Nejlepší obrázek si samozřejmě uděláte, když dnes dorazíte do tyršových sadů, ale už definice vlastní tvorby tak, jak ji vidí Wonderground leccos napoví: 

"Violoncellové divnosouzvuky a progresivní bordel z bicí soustavy...toť naše folkové komorní duo Wonderground."

19:00 - Dragon´s Brew

Dragon's Brew je intergenerační sestava se základnou v Divadle Drak v Hradci Králové, kterou založili otec a syn Jiří a Jiří Vyšohlídovi v roce 2014. Vzali si pod křídla vynikající muzikanty z blízkého okolí hradecké ZUŠ Střezina a rozhodli se hrát žánr v tomto kraji a době neobvyklý - jazz fusion.

Zprvu se vracejí do dob 70.let a elektrického jazzrocku, poslední dobou hlavně autorskými skladbami stále více směřují k moderní fusion. První CD, vydané v létě 2015 nese titul "Dračí jazzdci", druhý nosič připravuje Dragon's Brew na letošní léto.

Kapela působí především v rodném Hradci, vyjíždí ale i do jiných destinací v ČR, v dubnu například navštívila pověstnou pražskou Redutu. Dragon's Brew může nabídnout obrovskou porci mladistvé a energické improvizace. Hlavní devisou kapely je prostá a srdečná radost z muziky.

http://bandzone.cz/_82088

20:00 - Jesterland

Jesterland je pardubická alternative-rocková kapela vycházející hlavně ze scény 90. let s důrazem na silnou melodiku. Na podiích se kapela pohybuje dva roky. V červenci vydala druhé EP, které obsahuje tři písně.  

http://bandzone.cz/jesterland


SDÍLEJTE ČLÁNEK