Mobirise bootstrap creator

WWW si s Pavlem Fajtem sedli parádně

Žlutý Pes otevírá svoje brány v den koncertu pravidelně v 19:00. Ani pátek 12. února nebyl výjimkou, a tak si první hosté už krátce po sedmé vyzvedli své rezervované vstupenky a u drinku vyčkávali začátek koncertu. Na programu byla kapela WWW. 

Před „Wéčkama“ se staral o atmosféru DJ, ale je pravda, že moc lidí se v tu dobu po parketu nevyskytovalo, a když ano, tak spíše postávali a popíjeli v hloučcích.

Krátce po půl deváté to vypuklo. Na pódium vystoupil Sifon se zpěvačkou Milesou a sálem se ozvaly první tóny skladby Míč. Plátno nad pódiem rozzářil videoklip. Videoprojekce – jeden z výdobytků „nového“ žluťáka – byla vyvážená a skvěle doplňovala celé vystoupení. 

Po Míči následovaly další 3 skladby z desky Neurobeat. Tuto minisérii ukončila skladba Kouř a na pódiu se objevil očekávaný host Pavel Fajt. Zazněla Atomová včela ze stejnojmenné desky a atmosféra v klubu houstla. Pavel Fajt dokonale sekundoval elektronickým zvukům a samplům Ondřeje Sifona Anděry. To, že si kapela koncert vyloženě užívá, bylo vidět na všech jejích členech, včetně zpěvačky Milesy, a to i přes její „prázdný“ výraz v obličeji. 

Než účinkující zmizeli v zákulisí, nabídli energické skladby Pikola a Sněhurka z desky Atomová včela a závěrem song Na dostřel. Přídavek v podobě dvojitého nášupu na sebe nenechal dlouho čekat.  

Silný zážitek, který za to určitě stál. Taková byla „Wéčka“ s Fajtem. 


Jan Dobiáš


(Fotky z akce si můžete prohlédnout na facebooku Žluťáka ZDE)SDÍLEJTE ČLÁNEK