best website maker app

Sleduj nás na Facebooku

Program na HS stage je úspěšně za námi. Děkujeme a pokračujeme

V rámci programu na Happy Season stage v průběhu Olympijského parku v Pardubicích vystoupilo celkem 42 kapel. Každý hudební fanda si v žánrově rozmanitém programu určitě našel to své, počasí nám přálo... zkrátka a dobře, akci nemůžeme hodnotit jinak než jako úpěšnou. 

Chtěli bychom tak poděkovat všem, kteří vystoupili, i těm, kteří si našli čas a zašli si poslechnout muziku. Více než 30 vystupujících navíc působí v Pardubickém nebo Královéhradeckém kraji a ukázali, že místní scéna rozhodně stojí za pozornost.

 Gratulaci si zaslouží vítězové naší soutěže kapel. První místo obsadilo duo Petra a Lucie. Dívky, které získaly celkem 1387 hlasů, tak budou mít možnost zvěčnit své umění v nahrávacím studiu AB Records. Na nahrávku se už teď těšíme! Na druhém místě se umístitli DayDreams z Hlinska. Pánové zaostali o pouhých 15 hlasů zpět. Mrzet je to ale příliš nemusí, jelikož i na ně čeká cena - natočíme pro ně promo video a to se taky počítá. Stejnou cenu obdrželi Limited Edition na třetím místě. Gratulujeme!

Happy Season pokračuje...

Pokud jste si, tak jako my, těch 14 dní užili a hudba vás zajímá, určitě nás sledujte dál. Pravidelně vás budeme informovat o všem, co se po hudební stránce v Pardubicích a nejbližším okolí odehraje. Čekají na vás pozvánky, fotky, reportáže a rozhovory. Taky se určitě můžete těšit na další akce, už teď plánujeme další koncerty a budeme moc rádi, když se na nich opět potkáme!


Martin Karas

SDÍLEJTE ČLÁNEK