how to make own website

Sleduj nás na Facebooku

V pátek v Doli si zahrají Zaměstnanci moštárny společně s Davidem Bowiem

Pátek 11.11. 2016, 20:00, Doli klub, 70 Kč

Že je David Bowie mrtev? To asi je, ale nadále žije v duších, nástrojích a hlasivkách pražské kapely Goon Squad. Ta přijede do Doli klubu si zahrát společně s místní alternativní kapelou Zaměstnanci moštárny.
Tento pátek se uskuteční v Doláči dvojkoncert kapel Zaměstnanci moštárny a Goon Squad. Prvně jmenovaná zakládá svou poetiku na básnických textech podpořených zvuky syntezátoru, basové kytary, ale i třeba hrnců či brumle. Na hudební škále se dá tento ojedinělý úkaz přirovnat možná tak k undergroundovému uskupení DG 307. Kromě autorských textů si můžou návštěvníci polabinského klubu Doli v pátek poslechnout básně Krchovského, Antonína Sovy, ale třeba i několik veršů z Písně písní. Chystanou novinkou je zhudebnění Františka Gellnera.
Jako druhé vystoupí uskupení Goon Squad. To ve své produkci také sahá po velikánech, ale trochu jiného ražení. Tato kapela čerpá z díla nedávno zesnuvší rockové legandy Davida Bowieho. Jeho interpretaci zvládá opravu mistrně. Sami to v pátek můžete přijít posoudit!

SDÍLEJTE ČLÁNEK